Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesigneerd “Josephson London 32735″. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel. 7x5x6cm. In goede staat.