Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje haarlijn, één kopje chip. Alle schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 9 cm.