21x Antiek Chinees porselein. Onder andere; klapmutsen, gemerkt. Kom met zotjes, gemerkt. Grote kom, gemerkt (haarlijn). Twee miniatuur vazen, 19e eeuw. Zes rijstwijn kopjes met landschap/tekst decor. Drie borden met zotjes, gemerkt. Bord met karper/goud decor + goudrand. Bord met phenixen en Foo-hond met goud decor en bodemmerk. Imari bord. Twee kommen blauw/floraal. Twee kommen, floraal, bodemmerk. Eén maal randschade. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.