Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met kippen. Afmeting: 9,5 - 25 cm. In goede staat.