8x Antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 5x Quan Lung met tuin/floraal decor. 3x 19e Eeuw, geschulpt, coulissen voorstelling. Eén haarlijn bodem. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.