Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeldzaam meubel 240x280x52cm.