Vier Duitse porseleinen vogels. 1x lijster, 20e eeuw, Fasold Stranoh Thüringen. 1x Neu Tettau kuikens. 1x ijsvogel van Metzler Orloff Thüringen. 1x Toekan, ongemerkt. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.