Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.