Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: 17,5 - 19 cm. In redelijke staat.