Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + craquelé. Lamp geweest. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.