18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, dagaanduiding, maandaanduiding, datumaanduiding. Slagwerk op twee bellen. Mooie beschildering. Afmeting: H 254 cm. In goede staat.