Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal model met cannelures op ovale voet voorzien van een deksel met cannelures en krul, bloem ontbreekt. Het geheel is geplaatst op een ovaal zwart houten basement. MT.: Alexander Mentz Leeuwarden, 1843-1856. 16x13x18cm. Rand iets uit model en restauratie aan voet. In goede staat