Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaaltje met blindmerk. En een Queng Lung bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.