Drie antieke Chinees porseleinen trekpotten. Eén maal octogonaal, beschadigd, 18e eeuw. Eén maal floraal, 19e eeuw, beschadigd. Eén maal floraal/creme, circa 1900, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.