4 Deel antiek Chinees porselein beschadigd. Een 18de eeuwse kom met paradijsvogels en bodemmerk, haarlijn, een diep bordje, gelijmd, 18de eeuw Queng Lung, twee schotels met krekels en krab etc., chips en haarlijn. Afmeting: 10.5-17 cm. In redelijke staat