Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.