18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 12,8 cm. In goede staat.