Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 50 x 23 x 15 cm. / 57 x 32 x 20 cm.