Fries mes met stalen lemmet, gemerkt J.A.F. Best, voorzien van een 18e eeuws zilveren heft met in het contour een vrouwenkopje. Mr. Casparus Seth-Leeuwarden. Circa 1770. Afmeting: 21 cm. In goede staat.