Zilveren rokhaak, 833/000, met een chatelaine met schaar, naaldenkoker en breischede. Rokhaak met religieuze afbeelding, MT.: P.Schmidt, Leeuwarden, 1810 met daaraan drie kettingen met een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker, ovaal, met een allegorische afbeelding en een breischede, 925/000 rond verlopend model met allegorische voorstelling. MT.: vermoedelijk Pieter de Pleijt, Schoonhoven. ( Tevens voorzien van Engelse keuren). totale lengte 60 cm. ca 217 gram. In goede staat