Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.