Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is er één met chip. Schotel blauw-wit, goed. Capucijner schotel, chip. Afmeting: ø 6,5 - ø 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.