Antieke zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuws. De tasbeugel met binnenbeugel is versierd met figuren omringd door krullen. De binnenbeugel is voorzien van graveerwerk met o.a. 2 ossen. MT.: vermoedelijk G.C. Bruinings, Makkum, ca 1793, voorzien van een rokhaak met versierd met een afbeelding van justitia. gemerkt AK. totaal ca 210 gram 18x17cm. In goede staat