Zeven maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Vier octagonale schotels, floraal. Twee goed. Twee met haarlijn. Eén diepe schotel, tuindecor met vazen en vlinder, goed + kopje. Eén kopje octogonaal, floraal, goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.