Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In goede staat.