Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 276 x 65 x 30 cm. In goede staat.