Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP
Startprijs 100 EUR
Resultaat:
100 EUR
Beschrijving
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57 cm.