18e Eeuws zilveren Groninger gelegenheidsvork met initialen OK. Steel rond model met kam. Steelaanzet dubbel lof. Mr. H.W. van Giffen-Groningen. Jaarletter 8/A = 1793 - 1794. Gewicht: 50 gram. Afmeting: 19 cm. In goede staat.