Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine borden. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.