Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie noodzakelijk 105x83x41cm. Cond.: G