Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol, anno 1734, redelijk + Eerste vijftig consultaties Aduyssen en Aaldertisementen 1740, redelijk. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.