Twee zilveren cups, >800/000, één houder gegraveerd met bloemen en hoorns op een ronde voet en één met floraal decor op ronde voet voorzien van vergulding. ca ø5x6cm. Turks gekeurd voor 1923. Totaal ca 69 gram.