Drie zilveren cup/cuphouder, >800/000, met gecontourneerde rand, één versierd met bramen op 6kantige voet, één met gegraveerd floraal decor en een houder met bladeren en eikels voorzien van vergulding. ca ø5x6cm. Turks gekeurd voor 1923. Totaal ca 107 gram.