Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijke staat.