Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot Euro sets

Startprijs 50 EUR
Resultaat:
60 EUR

Beschrijving

Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002. Spanje 1999 - 2003. Frankrijk 1999 - 2001. Ierland 2002. Oostenrijk 2002 - 2003. België 1999 - 2002. Vijf maal setjes in transparante cassette à € 3,88: Cyprus 2008. Twee maal Slovenië 2007. Malta 2008. Estland 2011. Eén setje van twaalf maal tien cent en vijf cent en twee maal twee cent en twee maal één cent van alle euro landen 1999 - 2002 + één euro setje kennismaking Nederland.