Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chip bodemrand. Eén bakje, barst. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.