Negen maal Duits/Frans porselein. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Vijf borden Biedermeier, één haarlijn. Theebus, grote vaas, theekan, snorkopje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.