Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68 cm. In goede staat.