Twee oude Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal oranje glazuur met landschappen en teksten gemerkt. Eén maal zes-kantige dekselvaas met figuren en florale decors. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.