Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.