Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede staat.