19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met bronzen dames en vergulde houten console. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1860. Afmeting: 46 x 53 x 15 cm. In goede staat.