Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm. en 8 x 5,5 cm. In goede staat.