Zilveren roomlepel en suikerschep. Kleine roomlepel met schelpvormige bak, steel met cartouchevormig schild en staande zwaan, vermoedelijk 18e eeuw, voorzien van restauratie, en een zilveren suikerschep, 835/000, met 2 zijdig bewerkte steel bekroond met Nederlands wapenschild met tekst "Je maintiendrai". Totaal ca. 41 gram.