Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

4-Pas tegeltableau, Paard 6080
4-Pas tegeltableau, Paard
Startprijs 100 EUR
Lot mangaan tegels (85 x) 6081
Lot mangaan tegels (85 x)
Startprijs 300 EUR
Lot uien bloempotjes tegels (60x) 6082
Lot uien bloempotjes tegels (60x)
Startprijs 300 EUR
Lot blauwe bloempot tegels 6083
Lot blauwe bloempot tegels
Startprijs 180 EUR
Lot bloempot tegels (51x ) 6084
Lot bloempot tegels (51x )
Startprijs 250 EUR
Lot bloem tegels (32x) 6085
Lot bloem tegels (32x)
Startprijs 250 EUR
3x 4-Pas tegeltableau 6086
3x 4-Pas tegeltableau
Startprijs 120 EUR
3x Tegeltableau Friese bloem 6087
3x Tegeltableau Friese bloem
Startprijs 250 EUR
Lot landschap/cirkel tegels (30x) 6088
Lot landschap/cirkel tegels (30x)
Startprijs 300 EUR
8x Tegel in lijst 6089
8x Tegel in lijst
Startprijs 120 EUR
Lot Jugendstil tegels (11x) 6090
Lot Jugendstil tegels (11x)
Startprijs 80 EUR
Lot diverse tegels 6091
Lot diverse tegels
Startprijs 100 EUR
3x Lot met tegels 6092
3x Lot met tegels
Startprijs 200 EUR
Lot tegels (4x) 6093
Lot tegels (4x)
Startprijs 50 EUR
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw 6094
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 250 EUR
500 tegels/licht blauw art deco 6095
500 tegels/licht blauw art deco
Startprijs 1.900 EUR
Lot tegels (div.) 6096
Lot tegels (div.)
Startprijs 40 EUR
Lot tegels in kist (46 st.) 6097
Lot tegels in kist (46 st.)
Startprijs 80 EUR
Bord + tegel 6098
Bord + tegel
Startprijs 50 EUR
Lot porslein (4x) 6099
Lot porslein (4x)
Startprijs 60 EUR
Westwald kan 6100
Westwald kan
Startprijs 250 EUR
Servies (Frankrijk) 6101
Servies (Frankrijk)
Startprijs 70 EUR
Antiek bisquit figuur, 1900 6102
Antiek bisquit figuur, 1900
Startprijs 180 EUR
Porseleinen tazza 6103
Porseleinen tazza
Startprijs 450 EUR