Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese dekselkom Ø 12 cm. 7585
Chinese dekselkom Ø 12 cm.
Startprijs 200 EUR
10x Antiek slingerglas (18e eeuw) 5501
10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startprijs 600 EUR
Antieke Franse glaspendule 3626
Antieke Franse glaspendule
Startprijs 350 EUR
Collier bloedkoralen met gouden streekslot 645
Collier bloedkoralen met gouden streekslot
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren zakhorloge 571
Zilveren zakhorloge
Startprijs 50 EUR
Zilveren koffiekan 157
Zilveren koffiekan
Startprijs 375 EUR
Chinees figuur (blanc de chine) 7718
Chinees figuur (blanc de chine)
Startprijs 250 EUR
Chinese olifant 7717
Chinese olifant
Startprijs 100 EUR
Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm. 7715
Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm. 7712
Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Startprijs 800 EUR
Japanse schotel Ø 20 cm. 7710
Japanse schotel Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7709
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 80 EUR
Tangka in lijst 7705
Tangka in lijst
Startprijs 150 EUR
Tangka in lijst 7704
Tangka in lijst
Startprijs 150 EUR
Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm. 7703
Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startprijs 50 EUR
Grote Chinese kom Ø 20,3 cm. 7702
Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese vaas, H 19,8 cm. 7701
Chinese vaas, H 19,8 cm.
Startprijs 100 EUR
Bronzen emmer Ø 18 cm. 7700
Bronzen emmer Ø 18 cm.
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese oorvaas 7699
Oude Chinese oorvaas
Startprijs 600 EUR
Chinese vaas, H 40,6 cm. 7698
Chinese vaas, H 40,6 cm.
Startprijs 400 EUR
Bronzen wierookpot 7697
Bronzen wierookpot
Startprijs 80 EUR
Chinese kom Ø 9,5 cm. 7695
Chinese kom Ø 9,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 23 x Ø 25 cm. 7689
Chinese vaas, H 23 x Ø 25 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinees celadon bord Ø 16,1 cm. 7688
Chinees celadon bord Ø 16,1 cm.
Startprijs 500 EUR