Chinees porseleinen theebus met kylin decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen brushpot met figuren in tuin decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: 21,5 x 20,2 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees wit porseleinen liggend figuur. Verso haarlijnen + vingers beschadigd. Afmeting: 26,5 cm. In redelijke staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.