Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse stijl pendule, 1980 3549
Franse stijl pendule, 1980

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse Art Deco pendule 3542
Franse Art Deco pendule

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7061
Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7054
2x Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

Yixing theepot 7047
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Kolompendule onder stolp 3513
Kolompendule onder stolp
Startprijs 800 EUR
Franse schildpad pendule, 1880 3506
Franse schildpad pendule, 1880
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2 Gouden kruizen 754
2 Gouden kruizen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fantasiering 747
Fantasiering

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Schaakspellen 3020
2x Schaakspellen

Resultaat:

130 EUR

Gouden fantasie ring met diamant 740
Gouden fantasie ring met diamant
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Chinese boeddha 7011
Chinese boeddha

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2,5 Gulden 1843 2363
2,5 Gulden 1843

Resultaat:

50 EUR

26x ½ Cent 1884 t/m 1940 2356
26x ½ Cent 1884 t/m 1940
Startprijs 70 EUR
Gouden alliancering met diamant 704
Gouden alliancering met diamant
Startprijs 750 EUR
Zilveren ring met zirconia's 697
Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ring onyx/markesiet 690
Ring onyx/markesiet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antieke Engelse bijbels 2349
3x Antieke Engelse bijbels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas 7004
17e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 654
Gouden horlogeketting

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote zilveren ring met kleurstenen 647
Grote zilveren ring met kleurstenen

Resultaat:

35 EUR

Antiek koperen melkaad 2313
Antiek koperen melkaad
Startprijs 80 EUR
Gouden ring met bloedkoraal 640
Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 175 EUR
Verkocht
3-Delig Petrus Regout kaststel 6222
3-Delig Petrus Regout kaststel

Resultaat:

35 EUR