Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Kienzle staande klok, 1920 3671
Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR
Duitse Art Deco schaal 6550
Duitse Art Deco schaal
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse zuilenpendule, 1860 3664
Antieke Franse zuilenpendule, 1860
Startprijs 200 EUR
Marmeren pendule 3657
Marmeren pendule
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke viool in koffer 2251
2x Oude/antieke viool in koffer

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3621
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Oude Engelse schoolklok 3614
Oude Engelse schoolklok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke klokken 3607
2x Oude/antieke klokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

3x Kastkommen, 18e eeuw 6514
3x Kastkommen, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950 2215
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud Chinees porselein 6507
Lot oud Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke Jugendstil tegels 6171
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR
3x Oude/antieke Japanse vazen 2208
3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Engels Wedgwood servies 6500
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

125 EUR

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1042
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinees bord 6164
Chinees bord

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6157
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6150
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Antieke reiswekkers, 1900 3571
2x Antieke reiswekkers, 1900

Resultaat:

65 EUR

Engelse staande klok 3564
Engelse staande klok
Startprijs 180 EUR