Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.
Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Lot van negentien diverse antieke tegeltjes met diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. En een messing haardscherm met oude Hollandse voorstelling. Afmeting: 62 x 53 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...
Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 80 x 130 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, Iran. Rood/blauw van kleur. Afmeting: 210 x 172 cm. In goede staat.